Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
