Flex Slider (8.x-2.0-rc2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Move
te: తరలించు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
