Flex Slider (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Sort by
am: ደርድር
