Flex Slider (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Options
ast: Opciones
