Flex Slider (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Off
et: Väljas

en: Linear
et: Lineaarne

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Terminology
et: Terminoloogia

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
