Flex Slider (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
