Flex Slider (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում
