Flex Slider (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Move
is: Flytja

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Off
is: Af

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
