Flex Slider (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
