Flex Slider (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Move
cs: Přesun

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Apply
cs: Použít

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Terminology
cs: Terminologie

en: Slideshow speed
cs: Rychlost slideshow

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
