Flex Slider (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Asc
eu: Goraka
