Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
