Flex Slider (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
