Flexy theme (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
