Flexy theme (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari
