Flexy theme (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární
