Flexy theme (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री
