Flexy theme (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire
