Flexy theme (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ
