Flexy theme (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen
