Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Right to left
bn: ডান হতে বামে
