Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Right to left
cs: Zprava doleva
