Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Right to left
km: ពី​ស្តាំ​ទៅ​ឆ្វេង
