Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн
