Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Group
pt: Grupo

en: Delete group
pt: Eliminar grupo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Group name
pt: O nome do grupo

en: Edit group
pt: Editar grupo

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: Add new group
pt: Adicionar novo grupo

en: Resize
pt: Redimensionar

en: Right to left
pt: Direita para a esquerda
