Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Right to left
sk: Sprava doľava
