Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: Delete group
te: సమూహాన్ని తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: Right to left
te: కుడి నుండి ఎడమ
