Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Delete group
gu: જૂથ રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો
