Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Group
id: Grup

en: Delete group
id: Hapus grup

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Edit group
id: Ubah grup

en: Add group
id: Tambah grup

en: Add new group
id: Tambahkan kelompok baru

en: Resize
id: Ubah ukuran

en: Right to left
id: Kanan ke kiri
