Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Delete group
tr: Grubu sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: Right to left
tr: Sağdan sola
