Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები
