Flickr Integration Suite (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
eo: Flickr API ŝlosilo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Videos
eo: Filmetoj
