Flickr Integration Suite (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
hi: फ्लिकर api कुंजी

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Photos
hi: तस्वीरें

en: About
hi: के बारे में
