Flickr Integration Suite (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
km: សោ Flickr API

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: About
km: អំពី
