Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Flickr API Key
fr: Clé de l'API Flickr

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: All
fr: Tout

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 3 hours
fr: 3 heures

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: About
fr: À propos

en: Videos
fr: Vidéos

en: Gallery ID
fr: Identifiant de galerie

en: Media type
fr: Type de média

en: no caching
fr: pas de mise en cache

en: Slick library
fr: Bibliothèque Slick

en: @name library not installed
fr: La bibliothèque @name n'est pas installée
