Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
gl: Chave da API de Flickr

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: 1 day
gl: 1 día

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: About
gl: Información

en: Videos
gl: Vídeos
