Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
hr: Flickr API Ključ

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: About
hr: Opis
