Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Flickr API Key
hu: <em>Flickr</em> API kulcs

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Photos
hu: Fényképek

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Extras
hu: Extrák

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 45 minutes
hu: 45 perc

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: About
hu: Leírás

en: Videos
hu: Videók

en: Media type
hu: Médiatípus

en: 9 hours
hu: 9 óra

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás
