Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Flickr API Key
is: Flickr API lykill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: 1 hour
is: 1 klst

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Photos
is: Myndir

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: About
is: Um

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
