Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
lv: Flickr API atslēga

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: About
lv: Par
