Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
mn: Фликр API key

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
