Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
ne: फ्लिकरको एपीआई कि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: About
ne: बारेमा
