Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: About
ps: په اړه
