Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
sk: Flickr API kľúč

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Photos
sk: Fotografie

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: About
sk: Informácie o

en: Videos
sk: Videá
