Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
th: รหัส API ของ Flickr

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: All
th: ทั้งหมด

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: About
th: เกี่ยวกับ
