Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
tr: Flickr API anahtarı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: 1 hour
tr: @count saat

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: 1 day
tr: @count gün

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Media type
tr: Medya tipi

en: no caching
tr: önbellekleme yok
