Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
af: Flickr API-sleutel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: 1 hour
af: 1 uur

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy
