Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Flickr API Key
ca: Clau de l'API del Flickr

en: Yes
ca: Sí

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Photos
ca: Fotografies

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: About
ca: Detalls

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: no caching
ca: no desis en memòria cau
