Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Flickr API Key
da: Flickr API-nøgle

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: 1 hour
da: 1 time

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Photos
da: Billeder

en: 1 day
da: 1 dag

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 45 minutes
da: 45 minutter

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 12 hours
da: 12 timer

en: About
da: Om

en: Videos
da: Videoer

en: Media type
da: Medie type

en: no caching
da: ingen caching
