Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Yes
it: Sì

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Photos
it: Foto

en: 1 day
it: 1 giorno

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: About
it: Informazioni

en: Videos
it: Video

en: Gallery ID
it: ID Gallery

en: no caching
it: nessun metodo di cache
